Nekron - forum PBF
Powrót Nekronu - Wersja do druku

+- Nekron - forum PBF (https://nekron.eu)
+-- Dział: DZIAŁ ORGANIZACYJNY (https://nekron.eu/forum-3.html)
+--- Dział: Ogłoszenia (https://nekron.eu/forum-88.html)
+--- Wątek: Powrót Nekronu (/thread-317.html)Powrót Nekronu - MistrzGry - 24-10-2021

...narto-sir kłurh drii...Ori, minęło długie dziewięćdziesiąt-sześć długich dni... Odkąd Nekron został zawieszony, teraz nadszedł czas na nowe otwarcie. A wraz z nim, wszystkie stare lokacje oraz historię, z ostatnich lat na Nekronie zostały przeniesione do ukrytego archiwum, wciąż jednakże pozostaną ona w pamięciach starszych graczy oraz ich wciąż żywych postaci.

Ostatnie trzy miesiące minęły na opracowaniu dalszej fabuły na Nekronie, wymyśleniu nowych mechanik i zmienieniu starych, oraz na długim odpoczynku, podczas którego napełniłem baterię na kolejne lata prowadzenia Nekronu. Zapraszam więc wszystkich starych, powracających i nowych użytkowników do ponownego zapoznania się z mechanikami. Gdy starzy gracze będą dokańczać ich ostatnie sesje na discordzie, gdy te zostaną zakończone, pojawi się nowe ogłoszenie fabularne, wprowadzające wszystkich do aktualnych realiów panujących Nekronu. W tym czasie ci którzy powrócili bądź pierwszy raz są na Nekronie, mogą już tworzyć nowe karty postaci, rozdać punkty w informatorach i przygotować się mentalnie na Nekron.


Dobrze jest powrócić na forum, jednakże wiedzcie, że jeszcze wiele zmian nadejdzie podczas listopada. Głównie co do tworzenia ras oraz listy z atutów/słabości i cech neutralnych, z których gracze będą wybierać podczas tworzenia postaci czy nawet ras.


Ale póki co, do końca października cieszmy się powrotem Nekronu, zamykając stary rozdział Nekronu upadkiem Eresin, oraz zaczynając nowy, o tym jak przetrwacie nadchodzące zmiany, czy poddacie się koszmarom ciemności, czy będziecie się trzymać ostatnich promyków nadziei...