Nekron - forum PBF
Powrót do Korzeni - Wersja do druku

+- Nekron - forum PBF (https://nekron.eu)
+-- Dział: DZIAŁ ORGANIZACYJNY (https://nekron.eu/forum-3.html)
+--- Dział: Ogłoszenia (https://nekron.eu/forum-88.html)
+--- Wątek: Powrót do Korzeni (/thread-280.html)Powrót do Korzeni - MistrzGry - 07-01-2021

Niektórzy z was może pamiętaj jaki był Nekron na samym jego początku, jako rozgrywka na forum internetowym zrodził się z pomysłu o tworzeniu własnej cywilizacji na dziewiczym świecie z widoku pierwszej osoby...


Od tego czasu naprawdę wiele się zmieniło, zmieniliśmy forum i prawie całkowicie porzuciliśmy ideę tworzenia cywilizacji na dzikim ledwie zamieszkanym miejscu, a skupiliśmy się na samych postaciach ich historii i przygodach jakie przeżywały na Nekronie. Jest to coś co ma swój urok, ale także jest czymś co nie odróżnia Nekronu od zwykłego RPG gdzie w większości każdy gracz wyruszał w samotną podróż, nie brzmi to dobrze ani specjalnie zachęcająco. Dlatego też podjąłem decyzje by wrócić po części do korzeni i ponownie umożliwić wam zostanie założycielem nowej cywilizacji na tym ciągle zmieniającym się świecie. A wraz z tym będziecie mogli poczuć że odgrywacie jeszcze ważniejszą rolę na Nekronie, choć nie oznacza to że uniemożliwie wam podróżniczy tryb życia jaki do teraz prowadzicie. 

Póki co jest to jedynie zapowiedź delikatnego powrotu do korzeni tego PBFa, więcej informacji na temat tego jak to się odbędzie poznać wkrótce. Jest to też pierwsze ogłoszenie w nowym roku, a moim postanowieniem na 2021 jest zwiększenie ich częstotliwości, życzę więc szczęścia także w waszych postanowieniach na ten rok.


Szczęśliwego nowego roku wszystkim i widzimy się za tydzień.