Nekron
Bestiariusz i Zielnik - Wersja do druku

+- Nekron (https://nekron.eu)
+-- Dział: FORUM (https://nekron.eu/forum-3.html)
+--- Dział: Ogłoszenia (https://nekron.eu/forum-88.html)
+--- Wątek: Bestiariusz i Zielnik (/thread-259.html)Bestiariusz i Zielnik - MistrzGry - 10-13-2020

Ori moi Nekronowicze...

Wpisy w bestiariuszu i zielniku czeka mała zmiana, bądź raczej zachęta która powinna przekonać nowych i starych graczy do tworzenia własnych wpisów do tychże ksiąg.


Były czasy, początek forum gdy chęć do wzajemnej pomocy i współpracy między waszymi postaciami jeszcze istniała, wtedy też byliście chętni do tworzenia wpisów na temat nowych istot czy tworzenia swoich dopisków. Ale gdy weszła 'era' gdzie każdy liczył już tylko na siebie, a od innych oczekiwali tylko by nie wbili im noża w plecy, zaprzestano tworzyć jakichkolwiek wpisów w tych księgach pozostawiając wszelką przydatną wiedzę tylko dla siebie. Czas to zmienić i zachęcić was do ponownego uzupełniania takiego bestiariusza. 


Nagroda
Żeby wzbudzić was chęć tworzenia nowych wpisów, opisywania stworów czy roślin, badania ich, będą za to nagrody. Głównie w formie perków dla waszych postaci, pewnych bonusów i nowych możliwości które ułatwią wam przetrwanie na Nekronie. Nowe zdolności/umiejętności/perki będą w większości ułatwiać czysty survival na Nekronie, ale także będą mogły się przyczynić do wygrania walki o życie czy ukazania swej przydatności w pewnych dziedzinach. Będą to z pewnością zdolności doceniane przez innych graczy jak i postacie niezależne. 


Jak to działa?
Będę dokładnie śledził i czytał wszelkie wpisy do obu ksiąg, sprawdzał jak dokładne jako postacie in game będziecie robić te oględziny stworów czy roślin i będę wam dawał czy ulepszał te zdolności/perki zależnie jak  często będziecie to robić i dokładnie. Będziecie też mogli otrzymać te bonusy nie tylko za tworzenie wpisów do nowych stworzeń, ale też dodawanie nowych wpisów do istniejących już opisów stworzeń czy roślin. Bowiem rzadko kiedy pierwszy wpis opisuje każdą zdolność, cechę, składnik pochodzący z danej istoty.