Nekron

Pełna wersja: Zmiany w Umyslum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Umyslum, niematerialna sfera dostępna tylko dla wiernych Bogu, umożliwiająca im kontakt między sobą czy nawet samym Bóstwem z prawie każdego miejsca na Nekronie... Miejsce mające w sobie tyle niewykorzystanego potencjału. Udowadnia to fakt iż po pewnym czasie miejsce to zostało potraktowane przez graczy jako niezbyt interesujący zapychacz czasu z porównaniem do tego co działo się w świecie materialnym...

Dział do którego niechętnie gracze przybywali, często nie z własnej woli, często chcąc się stamtąd jak najszybciej uwinąć. Nie tak to miało wyglądać, miało to umożliwić długodystansową współpracę miedzy graczami, mimo wielkich odległości ich dzielących dzielić się informacjami i starać się osiągnąć wspólne cele... Ale no cóż, nie wyszło, gracze są wobec siebie nieufni i podejrzliwi, w samym Umyslum uważają że niewiele można zrobić, a cokolwiek zrobią nie będzie to miało żadnego wpływu na świat materialny, więc czemu by mieli cokolwiek tam robić? Czas to w końcu zmienić. 

Nekron się w końcu ciągle zmienia, materialnie i niematerialnie, przez pewien czas nie będę nikogo wpuszczał do Strefy Bożej. Możecie się za to w niej spodziewać wielkich zmian, między innymi osobnymi wątkami, wręcz przygodami wewnątrz Umyslum. Skutki tego co tam robicie przechodzące na świat materialny, możliwość otrzymywania błogosławieństw czy innych tego typu wzmocnień od samego Boga czy innych bytów przebywających tam.  Też będą mogły pojawiać się klątwy, osłabienia w zależności co będziecie tam robić i co postąpicie Strefie Bożej gdyż te zmiany obejmą cały ten dział. Każde wejście tam będzie więc ryzykiem, ale to jak wielkim będzie zależało tylko od was oraz waszego oddania sprawie przez którą przybyliście na Nekron. Także każdego kogo dręczą jakieś 'wewnętrzne demony' będzie mógł je w końcu spotkać oko w oko w Umyslum gdzie wciąż będziecie jednym bytem podzielonym na dwie części.


Zapowiedziane zostaną wprowadzone w pełni maksymalnie do końca następnego tygodnia, też za pośrednictwem tego ogłoszenia chcę poinformować że na tych zmianach nie zaprzestanę. Gdy rework Umyslum wejdzie w życie, za niedługo pojawi się kolejne ogłoszenie na temat kolejnych zmian jakie pojawią się na Nekronie, więc bądźcie gotowi i życzę wam zdrowia.