Nekron

Pełna wersja: Po Sztormie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dwie Burze Pyłowe zderzyły się ze Sobą wczorajszego dnia, tworząc apogeum anomalii jakie nawiedzały nabrzeżne okolice i odczuło wielu z was... Dla nikogo nie skończyły się one dobrze, niektórzy z ich powodu zakończyli swą historię na kartach Nekronu, lecz Ci którzy wciąż trzymają się życia wyszli z niej wraz z nową wiedzą o pyle oraz tym świecie. Całe szczęście to zjawisko które zostało ochrzczone przez wiele ludów 'Sztormem Pyłowym' minęło, lecz tego skutki pozostaną z nami na zawsze...Wiele znanych wam już krain graniczących z morskimi wodami prawdopodobnie na stałe zmieniło swój krajobraz, ogromne wiry wodne przemierzające ląd. Strumienie wody drążące w samej ziemi, tworząc nowe rzeki, strumienie czy niestabilne ziemie które zostały magicznie zalane od środka tworząc nienaturalne ruchome ziemie i wiele więcej dziwnych anomalii. To wszystko poprzez uderzenie drugiej Burzy Pyłowej niebieskiego pyłu, którego właściwości dawały kontrolę nad wodą oraz możliwością tworzenia jej z samego pyłu, pyłu który teraz wsiąkł wszędzie tam gdzie druga burza dotarła... Nie wolno też zapominać o pierwszej Burzy Pyłowej jaka uderzyła tego dnia,  jej resztki zatonęły w morskich wodach, zmieniając je w jeszcze zdradliwsze niż kiedykolwiek.


Anomalie związane z samym pyłem nie były jedyne jakie wtedy wystąpiły. W czasie Sztormu Pyłowego wiele nowych istot i połaci ziem pojawiło się niekontrolowanie na Nekronie. Wszystkie wyrwane z innych światów oraz rzeczywistości, niestabilnie i nagle zabijając oraz niszcząc wiele z tych porwanych istnień... Jest to rzecz która będzie dopiero dostrzeżona przez wielu z was, jednakże każdy w końcu zrozumie, że coś złego dzieje się z tym światem, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. A Bóg milczy bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej...


Koniec Sztormu był dla wielu odetchnięciem, lecz był także początkiem kolejnej katastrofy która niepowstrzymana zmieni wszystko na Nekronie.