Nekron

Pełna wersja: Els
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: nExM5yH.jpg]

صـ‎ "Els" Melisa Linzer
صـ‎ RASA: człowiek
صـ‎ WIEK: 26 lat
صـ‎ PŁEĆ: kobieta
صـ‎ WYGLĄD:
صـ‎ - WZROST: 1,75m
صـ‎ - BUDOWA CIAŁA: wysportowana, nawet umięśniona
صـ‎ - SKÓRA: niezdrowo blada
صـ‎ - OCZY: czarne, przekrwione
صـ‎ - WŁOSY: u nasady czarne, przechodzące w biel na końcach, długie jakoś do bioder i ciasno związane w warkocza
صـ‎ - CECHY SZCZEGÓLNE: niewiele piegów na twarzy, spore blizny na szyi, barkach i plecach


صـ‎ HISTORIA I OKOLICZNOŚCI PORWANIA:
Dorastała w ciężkich czasach po katastrofie na światową skalę - większość ludzkości została zainfekowana nieznanym wirusem i umarła lub stała się czymś bardzo podobnym do filmowych "zombie" po śmierci większości funkcji mózgu i mutacji. W wyniku pewnej sytuacji Els również została zainfekowana, po przejęciu przez wojsko i poddaniu eksperymentalnej, niebezpiecznej terapii, udało się przywrócić jej funkcje mózgu lecz nie wszystko było takie jak kiedyś.


Przy "życiu" cały czas podtrzymuje ją ten dziwny wirus przez którego jej ciało działa inaczej niż kiedyś, nie potrzebuje oddychać, robi to głównie z przyzwyczajenia i aby coś powąchać. Ciało przestało się starzeć a komórki szybko się regenerują, pod warunkiem, że dostarcza organizmowi sporo pożywienia. Nie utrzymuje stałej temperatury ciała, jej krew jest bardzo gęsta a krążenie prawie żadne, puls niewyczuwalny. Jednakże gdzieś pod powierzchnią ciągle czai się niezaspokojony głód, typowy dla wodzonych nim zainfekowanych.

Została przeszkolona, by radzić sobie w zniszczonym i niebezpiecznym świecie sama oraz w eksterminacji najbardziej zmutowanych, chyba już, potworów, które mogłyby zagrażać ludzkości. Jest obeznana z obsługą broni palnej, potrafi dobrze posługiwać się swoim mieczem i nawet znośnie strzela z kuszy, wie też jak przetrwać w dziczy sama, w końcu nigdy nie dostawała do swoich zleceń partnera. Chyba za bardzo bali się takiego dziwadła...

...to była kolejna z rzędu taka sama misja, znalezć porzuconą placówkę wojskową i odzyskać jakieś dokumenty. Ostatnio cały czas musiała to robić, nikt nawet nie raczył jej powiedzieć dla czego ryzykuje swoim nie-życiem. Jednak tym razem wszystko poszło nie tak. Na początku było łatwo.. W sumie to nawet zbyt łatwo, bez problemu dostała się do odpowiedniego skrzydła budynku, jednak gdy chciała odejść swoją drogą napotkała niezbyt przyjemną przeszkodą, jaką była dziwna, ogromniasta kupa zainfekowanych, połączonych w jedną masę, masę mającą na celu jedynie jej wyeliminowanie. Gotowa na pożegnanie się z tym światem zamknęła oczy... I gdy je otworzyła kolejny raz, była już zupełnie gdzie indziej.

صـ‎ CHARAKTER:
Często odpływa gdzieś myślami, raczej przyjazna choć niezbyt ufna w stosunku do innych, lubi żartować i nie traktuje świata zbyt poważnie, lecz pomimo tej powierzchowności jest również dość zaradną osobą.SLE

AKCEPT
Pamiętaj o przeczytaniu tego http://nekron.eu/showthread.php?tid=20
Stwórz też w międzyczasie Informator http://nekron.eu/forumdisplay.php?fid=30
Wprowadzenie: https://nekron.eu/showthread.php?tid=171...47#pid2847